O nas

Firma:

WorldSEO Business Centre
73-110 Stargard Szczec., al.Żołnierza 19/4, zachodniopomorskie
Nip. 854-211-64-99
Regon 320041764

e-mail: kontakt@neyoo.pl

Jasnaanielka.pl został otwarty w 2012 roku jako firma świadcząca usługi w zakresie organizacji zakupu części i podzespołów bezpośrednio z kraju producenta dla klientów z Polski. Pomimo stale rosnącego zapotrzebowania na wszelkiego rodzaju produkty w Polsce, w dalszym ciągu ceny detaliczne są znacznie większe niż rzeczywista wartość tych produktów.

Dlatego w tej sprawie staramy się zapewnić klientom z Polski alternatywny wybór wielu produktów, gdzie ceny są rzeczywiście takie jaka jest wartość produktów.

Wierzymy, że komunikacja z klientami jest najważniejsza. Nasi pracownicy są zawsze on-line w pogotowiu i w razie potrzeby, można się spodziewać od nas odpowiedzi na wiadomości e-mailem w ciągu 24 godzin, zwykle nawet mniej!

Jasnaanielka.pl współpracuje z magazynem w Hongkongu, gdzie składane są zlecenia zakupu i skąd następuje wysyłka produktów. Naszym celem jest uzyskanie silnej pozycji na rynku z cenami, które są niższe niż w jakimkolwiek sklepie detalicznym w Polsce! Dokonasz właściwego wyboru wybierając Jasnaanielka.pl na Twój idealny sklep z rekordowo niskimi cenami.

W chwili obecnej nie mamy żadnych sklepów stacjonarnych. Działamy wyłącznie jako sklep internetowy on-line w celu obniżenia kosztów.

Aby skontaktować się z nami, wyślij e-mail do kontakt@jasnaanielka.pl

Możesz też wysłać propozycje nowych produktów, w miarę możliwości postaramy się umieścić je w ofercie.

  Jasnaanielka.pl 2018